Krem Djathi

Krem Djathi

Djath I shkrire Nje produkt I ri I sjelle nga Klegen. Per nje mengjes te shpejt te shendetshem dhe te mbushur me energji perdorni Djathin e Shkrire Klegen. I rekomanduar te konsumohet nga te gjitha grupmoshat. Mund ta gjeni ne variantin e...

READ MORE
Salca Klegen

Salca Klegen

Gjizë Gjiza perfitohet pas perpunimit te djathit kackavall ne temperature 85*c. Nje produkt I lehte per organizmin dhe ndihmon ne uljen e diabetit. Mund ta gjeni ne variantin pa kripe te paketuar ne kuti plastike higjenike ne variantet 450gr dhe...

READ MORE
Djathë  me erëza

Djathë me erëza

Djathë me Arra Djathi me I mire kackavall, bashkuar me boronicat te rritura ne Alpet Shqiptare, I stazhonuar per te pakten tre muaj jep nje shije te vecante, i sjelle per here te pare ne tregun Shqiptare nga Klegen. Mund ta gjeni ne paketimin...

READ MORE
Kaçkavall

Kaçkavall

Kaçkavall Lope Perpunuar me qumeshtin me te mire te lopes ne menyre artizanale bashkuar me teknologjine me te fundit ne perpunimin e djathit Kackavall. I stazhonuar ne dhoma me teknologjine e fundit me kontroll te lageshtires dhe cdo elementi...

READ MORE
Gjalpë

Gjalpë

Gjalpë i freskët Gjalpi eshte nje produkt qe perfitohet nga skremimi I yndyres se qumeshtit. Gjalpi eshte nje produkt qe permbane 84% yndyre. Aroma dhe vlerat e tij ushqyese e bejne ate qe te jete i domosdoshem ne gatimet tuaj te...

READ MORE
Kos & Dhallë

Kos & Dhallë

Kos Produkt I lehte dhe I freskte per organizmin. Sugjerohet te perdoret qe ne moshe te vogel. Kosi Klegen mund ta gjeni ne dy lloje te ndryshme, me yndyre te plot dhe me 0% yndyre te gjitha variantet mund te gjenden ne paketime 200gr, 350gr ne...

READ MORE
Djathë i bardhë

Djathë i bardhë

Djathë Lope Djathi I bardhe I lopes I  perpunuar me teknologjine me te mire per perpunimin e djathit feta me shijen autentike Shqiptare. I stazhonuar per te pakten dy muaj ne dhomat me moderne te stazhonimit ne Shqiperi.Mund ta gjeni ne paketime...

READ MORE
Qumësht UHT

Qumësht UHT

Qumshti UHT Qumeshti me i fresket i zones se Malsise se Madhe i perpunuar me teknologjine me te avancuar jep Qumeshtin UHT Klegen. I ruajtur ne shishe speciale me shume shtresa e cila ruan jetegjatesine e qumeshtit per 3 muaj pa pasur nevoje per...

READ MORE